112.ua

Черговий випуск сенсаційного проекту розслідувань "Ліга корупції" вийшов в ефірі телеканалу "112 Україна" у суботу 9 березня о 18:15. Журналісти розповіли про те, як із зіпсованого м'яса роблять свіже і що приховують кулінарні відділи супермаркетів і навіть кухні ресторанів. 

Раніше журналісти розповіли, як в'язниці штампують рецидивістів.

У минулому випуску "Ліга корупції" розповіли, як невинні люди опиняються за гратами.

Раніше журналісти розповіли чому важкохворих дітей в інтернатах прив'язують до ліжок і навіщо в інтернатах карцер.

Минулого тижня журналісти дізналися як тікають з українських в'язниць і скільки коштує організувати втечу з СІЗО.

Раніше у випуску розповідали про незаконний промисел виробництва порнофільмів і хто його покриває.

У минулому випуску розповідали про нові схеми "евроблях".

Раніше в "Лізі корупції" з'ясовували, чому в реформованих органах досі працюють корупціонери.

У минулому випуску  у "Лізі корупції" розповіли чому в Україні засуджених жінок тримають в нестерпних умовах.

У попередньому випуску журналісти розповіли, як олігархи і депутати беруть та не повертають багатомільярдні позики в банках.

"Ліга корупції" - це програма про тих, хто багатіє за рахунок держави. Тому від глядачів не буде приховано жодної деталі розслідування. Всі імена та прізвища, адреси та дати, документи під грифом "цілком таємно" та інші секретні матеріали - все це без винятку піде в ефір, тому що головною метою проекту є оприлюднення бюджетних злодіїв і звернення в поліцію, щоб вже там розслідували ці справи.

Програма "Ліга корупції" ґрунтується виключно на фактажі, який буде надано глядачеві з поясненням причинно-наслідкового зв'язку, а героями випусків стануть персони найвищого рангу, імена яких всім добре відомі. Ба більше! Цей телевізійний проект викриватиме і нових, маловідомих суспільству, але незважаючи на це серйозних корупціонерів, і покаже фінансові зловживання та махінації в різних областях.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.