Тетяна Хмельницька 112.ua

Виїзна лабораторія під керівництвом дерматолога та його помічників-інтернів провела дерматоскопічну діагностику новоутворень шкіри. Діагностику проводили фахівці МЦ "Особливий".

Виявили бажання перевірити родимки 52 співробітника.

"Профілактичний огляд шкіри за допомогою методу дерматоскопії дає змогу виявити потенційно небезпечні новоутворення на ранніх стадіях, що дозволяє врятувати життя. Профілактичні огляди шкіри є важливим елементом культури здоров'я. Набагато простіше запобігти проблемі, ніж ліквідувати наслідки", – прокоментувала кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри дерматовенерології Київського медичного університету, лікар-дерматолог МЦ "Особливий" Інна Білоусова.

Застосування методу дерматоскопії у клінічній практиці дає змогу запідозрити меланому на її початкових стадіях, коли це неможливо зробити неозброєним оком.

Фахівці МЦ "Особливий" 112.ua

Довідка:

МЦ "Особливий" спеціалізується на комплексних медичних послугах для всієї родини.

Лікарі медцентру надають послуги як у кабінеті лікаря, так і за викликом:

- планові огляди;

- щеплення дітям і дорослим;

- онлайн-консультації фахівців;

- фахівці з розвитку дитини (відділення реабілітації, прийом дітей згідно з постановою №309);

- виклик лікаря та/або медичної сестри додому;

- програми для вагітних;

- консультації дерматологів, дерматоскопія шкіри, видалення доброякісних новоутворень;

- ПЛР та ІФА-тестування.

Обстеження фахівцями МЦ "Особливий" 112.ua

Водночас медики МЦ "Особливий" активно надають поради у блозі клініки на її сайті, а також на YouTube-каналі. У форматі коротких відеолекцій та анімацій розповідають про вакцинацію, протидію вірусним інфекціям та іншим поширеним хворобам, гігієну, про те, як грати з дітьми з максимальною користю, а також про багато інших важливих тем.