112.ua

У новому проекті радіостанції найвідоміший лікар країни даватиме експертні рекомендації, і спростовуватиме медичні міфи. А ведуча телеканалу "112 Україна" – вестиме діалог з відомими людьми про те, як саме вони піклуються про своє здоров'я.

Інтерактивна складова програми – рубрика "Хороше запитання", у ній Євген Комаровський відповість на запитання радіослухачів.

112.ua

Євген Комаровський: "Українці часто губляться в інформаційному потоці, намагаючись знайти достовірну інформацію про лікування. В інтернеті можна знайти величезну кількість різноманітних начебто медичних порад, в основі яких або бізнес, або дурість, або помилки. Тому ми і створили шоу "Komarovskiy today", щоб слухачі могли отримати чесні відповіді на свої найгостріші запитання, зорієнтувалися в сучасних, прийнятих у цивілізованому світі методах профілактики та лікування".

Ксенія Смірнова: "З огляду на те, як часто ми забуваємо, що попередити хворобу дешевше, ніж її потім лікувати, цей проект стане профілактикою незнання, самолікування та шкідливих рецептів від так званих "знавців" та шарлатанів, які ховаються за "ніками" в мережі. Разом з лікарем, якому довіряє величезна аудиторія, ми рознесемо вщент будь які домисли, надамо прикладну інформацію про те, як не дати себе обдурити, втратити час, гроші, здоров'я та чудовий  настрій"

Слухайте "Komarovskiy today" щосереди в ефірі радіостанції "Шансон".