Підтримка "112 Україна" в Facebook 112.ua

Користувачі Facebook активно підтримують головний інформаційний телеканал країни "112 Україна" після того, як Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позбавила його цифрових ліцензій на мовлення. Безпрецедентне рішення було прийнято 26 вересня.

У зв'язку з цим шанувальники телеканалу активно ставлять на свої головні фото в Facebook плажки зі словами "Я підтримую 112 Україна", "Врятуємо свободу слова", "Ні закриттю телеканалів". П'ять варіантів таких написів доступні тут, тут, тут, тут, тут.

"Телеканал "112 Україна" не вперше виявляється незручним для влади, ми боремося за наше право бути в ефірі з самого початку існування каналу, кожна влада намагалася припинити нашу роботу. Дії Нацради є незаконними. У низки членів Нацради з липня 2019 року закінчилися повноваження, що де-факто визнала Верховна Рада, і прийняттям будь-яких рішень вони перевищують свої повноваження, а сама Нацрада не є правочинною. Ми сприймаємо рішення Нацради як незаконне рішення нелегітимного органу влади. Тим не менш, телеканал "112 Україна", сайти 112.ua і 112.international продовжать свою роботу. Ми не дозволимо рішенням Нацради позбавити українців об'єктивної інформації", - йдеться в офіційній відповіді телеканалу рішення Нацради.

Приєднуйтесь до флешмобу, щоб захистити свободу слова в Україні!

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.