112.ua

Протягом всього періоду свого існування телеканал "112 Україна" дотримується принципів журналістської роботи, на рівних правах надає можливість для висловлення своєї позиції всім українським політикам, представникам органів влади та незалежним експертам, а також принципово не уникає висвітлення найболючіших політичних та соціальних тем, для того щоб надати своїм глядачам максимально повну і збалансовану інформацію щодо всіх суспільно значимих подій в Україні.

"Викликає питання, чому діяльність телеканалу користується такою увагою з боку деяких українських політиків. Зокрема, сьогодні на розгляд Верховної Ради потрапило дві петиції, але про другу з них, що стосувалася заборони виробництва хутра в Україні, ви не знайдете жодної згадки у виступах народних депутатів. Крім того, чомусь досі без уваги залишаються петиції, які набирали необхідну кількість голосів раніше, – наприклад, ми досі не бачимо якихось вагомих дій Верховної Ради з приводу таких важливих тем, як захист сімейних цінностей, забезпечення умов для здобуття професійної освіти тощо. Вважаємо, що у заявах народних депутатів більше політики, ніж реального бажання щось змінити" - Генеральний продюсер Артем Марчевський.

"Протягом чотирьох років телеканал залишається об’єктом нападок з боку окремих політиків, які вигадують для нас нові штампи і будують конспіративні теорії з приводу впливів на редакційну політику. Але незважаючи ні на що, дотримання балансу думок та професіоналізм залишаються головними принципами нашої роботи" - Генеральний директор Єгор Бенкендорф.