112.ua

Перед тим, як долучитись до команди телеканалу "112 Україна" він працював ведучим на телеканалі "Київ" у програмах "Ранок по-київськи", "День у мегаполісі". Крім того, вів власну рубрику "Зіркові залаштунки", в рамках якої спілкувався з відомими акторами театру та кіно.

Андрій Рудий народився у місті Тернопіль, здобувати освіту приїхав до столиці у Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю "Диктор та ведучий програм телебачення". Також він отримав диплом магістра у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" за спеціальністю "Журналістика".

"Я завжди мріяв долучитися до такої команди професіоналів, як на "112 Україна". Для мене це можливість піднятися на декілька сходинок вище і розвиватися далі. Це унікальний шанс спробувати себе у програмі іншого формату, оскільки до цього я працював здебільшого в інформаційно-розважальних проектах. Я цілком задоволений роботою. Найбільше мені подобається оперативна і злагоджена команда телеканалу "112 Україна", яка докладає максимум зусиль для того, щоб глядачі були у курсі найважливіших подій і дізнавалися про все першими. Тут кожен працює на результат", - коментує Андрій.

Андрій стверджує, що планує розвиватись у професії і удосконалювати свої вміння, працюючи на телеканалі "112 Україна".

Андрія Рудого можна дивитись у ефірі студії Live на телеканалі "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.