112.ua

Віта на телебаченні вже понад 10 років. Почала працювати ще під час навчання в Інституті журналістики. За цей час встигла спробувати себе у різних проектах – від розважальних до бізнес-новин. Але класичні новини опанувала вже на телеканалі СТБ у програмі "Вікна". До цього працювала на каналах "Тоніс", "Перший національний", "Рада", "Погода ТБ" та "Ера".

"На телеканалі "112 Україна" панує справжній дух новин, тут вони динамічні. Мені імпонують сучасна манера подачі та новинна нейтральність. Хочеться отримати ще більше навичок справжнього новинаря. Це справді цікавий професійний виклик для мене. Сподіваюся отримати тут ще більшу дозу новинного адреналіну", – коментує Віта.

Ведуча стверджує, що планує розвиватись у професії й удосконалювати свої вміння, працюючи на телеканалі "112 Україна".

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.