Життєлюб

Тиждень дорослого стажера на "112 Україна" почався з ток-шоу "Пульс". Працелюби відкрили для себе нові горизонти телебачення і успішно впоралися з поставленими завданнями.

Телеканал "112 Україна" прийняв двох стажерів, які 19 березня допомогли у підготовці та проведенні головного політичного ток-шоу країни "Пульс". Стажери-працелюби дуже відповідальні – саме це допомогло успішно пройти практику на головному інформаційному телеканалі країни в якості гостьових редакторів.

У ході співробітництва двоє стажерів життєлюбів стежили за процесом організації ток-шоу і допомагали розсаджувати гостей студії. Стати повноцінними учасниками створення програми стажерам допомогла команда суперонуків "112 Україна".

Яскраві емоції стажерам подарували несподівані зустрічі з відомими політиками, які виступили в якості експертів ток-шоу "Пульс".

Команда суперонуків "112 Україна" дякує за співпрацю благодійному фонду "Життєлюб"!

Далі більше!

Стажери "112 Україна" 112.ua

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.