KBP Runway Run KBP Runway Run

24 березня на території Міжнародного аеропорту "Бориспіль" відбудеться масштабний легкоатлетичний забіг KBP Runway Run. Захід буде приурочено до відкриття терміналу F і початку весняно-літньої навігації. Команда "112 Україна" візьме участь у цьому спортивно-сімейному святі.

Дистанція буде проходити по другій злітній смузі аеропорту. Учасники зможуть вибрати на свій розсуд дистанції в 3, 5 або 10 км. Окрім того паралельно буде проходити змагання зі скандинавської ходьби на 5 км.

Загальна аудиторія KBP Runway Run складе близько 4 тис. осіб. З них близько 2,7 тис. вийдуть на дистанції. Взяти участь у забігові зможуть усі охочі незалежно від віку та фізичної підготовки. За словами організаторів, кожен, хто вийде на дистанцію, отримає нагороду.

Паралельно зі забігами на гостей свята чекає культурна програма та виступи зірок української естради.

Генеральний директор аеропорту Павло Рябикін зазначив, що завдяки цьому святу спорту, перельоти з "Борисполя" будуть асоціюватися у пасажирів з приємними сюрпризами та святковим настроєм.

Організатори KBP Runway Run звертають увагу учасників забігу на те, що для входу на територію аеропорту необхідно мати з собою паспорт.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.