Команда телеканалу - це не тільки професійний колектив, у ньому чимало спортсменів, які гідно представляють лідера інформаційного ефіру на змаганнях Street football challenge KIEV. І цієї осені футбольна команда "112 Україна" на чолі з капітаном Ярославом Шевченком вже вп’яте позмагається за звання переможця.

"Щосезону  ми розвиваємося, про це свідчить кількість заявлених команд у змаганнях. Можна спостерігати і за паралельним розвитком футбольної команди "112 Україна".  Для нас – це вже більше ніж просто команда, а партнерство з телеканалом – новий крок у розвитку турніру",  зазначив Руслан Катаранчук, засновник Street football challenge KIEV.

Перша гра команди "112 Україна" в рамках турніру відбудеться 9 вересня о 12:30 в СК "Полет", Повітрофлотський проспект, 80.

Нагадаємо, Street football challenge KIEV – турнір з міні-футболу, соціально-іміджевий проект, спрямований на формування позитивного сприйняття здорового способу життя та популяризацію спорту серед українців. Стартували змагання у 2015 р.