112.ua

13 травня весь колектив телеканалу "112 Україна" щиро вболівав за своїх колег, адже серед учасників команди, крім таких досвідчених бігунів, як ведучі Володимир Полуєв, Вікторія Кіосе та режисер промо Анна Капацина, були співробітники, що приєдналися до марафону вперше: Анастасія Мамотюк, Леся Веремій, Тетяна Данькевич, Микита Ямник.

"Біжу сьогодні благодійну милю, бо я за спорт і здоровий спосіб життя, а також за те, щоб усе це поєднувати і робити добрі справи", - коментує ведуча Вікторія Кіосе перед стартом.

Відкриті джерела

Подолавши свою дистанцію, своїми враженнями ділиться і випусковий редактор Леся Веремій"Потрібно частіше брати участь в таких заходах, та й просто бігати. Це викликає дуже приємні почуття: тобі хочеться зупинитися, але ти переборюєш себе і продовжуєш".

Цьогоріч забіг стартував за межами НСК "Олімпійський". В рамках спортивного заходу були класичний марафон (42 км 195 метрів), напівмарафон (21 км 97,5 метрів), дистанції на 12 і 6 км, а також доброчинний і дитячий забіги. Зазначимо, Kyiv Euro Marathon - не єдиний марафон, в якому бере участь команда "112 Україна". Спортсмени телеканалу раніше приєдналися до Kyiv City Marathon, символічного "Забігу в вишиванках", Ladies Run і щорічно серед тих, хто виходить на старт "Пробігу під каштанами".