112.ua

Бігове побачення відбудеться 10 лютого на Поштовій площі, 3Б. Участь у ньому візьмуть співробітники телеканалу: журналісти, менеджери, редактори та оператори, яких підтримує вся команда "112".  

Для охочих позмагатися відкриють дві дистанції для забігу. Перша – у 6000 м на одне коло, а другу під назвою "Кльова пара" можна долати парами, звідси і назва дистанції на два кола по 3000 м.    

Телеканал "112 Україна" – офіційний інформаційний партнер заходу.

Зазначимо, Love Run – не єдиний марафон, в якому бере участь команда "112". Співробітники телеканалу - постійні учасники Kyiv Euro Marathon, Kyiv City Marathon та інших забігів.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.