112.ua

Колектив каналу "112 Україна" вітає члена міжнародної редакційної ради каналу Нейтана Гілла з переобранням до Європейського парламенту.

Brexit Party, яку представляє пан Гілл, здобула абсолютну перемогу на виборах у Великій Британії, здобувши рекордних 29 мандатів депутатів Європарламенту. Це найкращий результат серед усіх європейських партій.

Сподіваємось, що Нейтан Гілл і надалі допомагатиме нашому телеканалу в боротьбі за свободу слова та впровадження високих європейських стандартів на вітчизняному телебаченні.

Нейтан Гілл Спутник

Нейтан Гілл став співавтором переданих президенту Європейського парламенту Антоніо Таяні листів, підписаних сотнями співробітників телеканалів "112 Україна" і NewsOne з проханням про захист свободи слова в нашій країні.

Нагадаємо, телеканали "112 Україна" і NewsOne створили міжнародну редакційну раду, про що було оголошено 13 лютого в Страсбурзі в будівлі Європарламенту.

До редакційної ради "112 Україна" увійшло 6 осіб, троє з яких є представниками менеджменту телеканалу "112 Україна": генеральний директор Єгор Бенкендорф, генеральний продюсер Артем Марчевський, і журналіст-міжнародник Олег Волошин. Також до складу увійшли представники власника телеканалу Тараса Козака, а саме три євродепутати: Нейтан Гілл, Арне Геріке і Девід Коберн.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер – Артем Марчевський.