Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 Wizz Air Kyiv City Marathon 2019

5 і 6 жовтня більше 20 співробітників телеканалу "112 Україна" вийдуть на дистанції в 10 і 21 км в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2019. Старт і фініш забігу буде на Софійській площі, а маршрути проходитимуть центральними вулицями і парками Києва.

У забігах візьмуть участь журналісти, ведучі, редактори, інженери і піар-менеджери. Одним із представників каналу стане ведучий головного політичного ток-шоу країни "Пульс" Володимир Полуєв.

А режисер відділу промо Анна Капацина поставила собі за мету подолати дистанцію в 21 км. "Важливо іноді робити таке, про що можна буде розповісти онукам. Стандартних 5-10 км звучить вже слабо, а от слово "напівмарафон"! В цьому слові є щось героїчне. Коли, якщо не зараз?!" – налаштовується перед стартом Анна.

Про свої враження під час забігу, а також про головні події в ході марафону буде розповідатися під час прямих включень в ефірі "112 Україна".

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.