112.ua
Колектив інформаційного телеканалу "112 Україна" зустрів 2014 рік в прямому ефірі.

Співробітники телеканалу побажали українцям натхнення і любові.

"Хочеться, щоб цей рік був неймовірним, найкращим порівняно з усіма попередніми", - зазначила шеф-редактор каналу Тетяна Гончарова.

26 листопада 2013 року відбувся офіційний запуск інформаційного телеканалу "112 Україна". Як заявив генеральний продюсер телеканалу Олексій Семенов, відмінною особливістю "112 Україна" від інших телеканалів є скорочений час подачі новин від моменту, коли сталася подія, до подачі в ефір.

Канал використовує студію і сучасний техкомплекс від компанії Avid, що дозволяє виводити в ефір відео - та фотоматеріали прямо з робочих місць редакторів, камери-роботи, що забезпечують оперативне включення журналістів в ефір прямо в момент події.

Таким чином, з моменту виходу новини в інформаційний простір до отримання коментарів проходить короткий проміжок часу, 5-10 хвилин. Для виходу в ефір не із студії телеканал використовує соціальну платформу SAY.TV. З її допомогою можна формувати новинний оригінальний контент і забезпечити вихід в ефір всіх, хто може стати ньюсмейкером.

З 28 листопада канал виходить в кабельній мережі провайдера "Воля" і з 1 грудня - у мережі "Тріолан".