112.ua

Такі позиції випуску забезпечили показники за аудиторією 18+ (50+): rat% - 1,41%, shr%  4,21%, які в 7 разів перевищили найближчого конкурента в ніші.

Показники телеканалів за аудиторією 18+ (50+) 112.ua

У розрізі аудиторії 18+ програма пройшла з цифрами: rat%  0,94%, shr%  2,91%. Київ же минулого тижня, як і завжди, продемонстрував відмінні показники телеперегляду "Хто кому Рабінович", 4 червня її результат становив: rat%  1,22%, shr%  5,43%**.

У неділю "Хто кому Рабінович" традиційно стала кращою програмою дня телеканалу*. А кількість людей, що переглянули проект за підсумком усіх випусків, досягла 5 мільйонів 737 тисяч глядачів***.

У випуску від 4 червня ведучий обговорював питання продажу українських земель і рівня заробітних плат, коментував замах на сімейну пару бійців-добровольців Адама Осмаєва і Аміну Окуеву, законопроект про вільне володіння зброєю і заяву МЗС Польщі про заборону в'їзду в цю країну тим українцям, які брали участь в АТО. Також в програмі з'ясували: головне, що сьогодні хвилює українців  це події на Донбасі.

Нагадаємо, програма "Хто кому Рабінович" виходить на каналі "112 Україна" щонеділі о 20:00. Подивитися всі випуски проекту можна також в інтернеті.

* – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в містах з населенням більше 50 тис.чол.

** – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в Києві.

***  Universe, показник cov#.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 04.06.2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov#. Детальніше щодо показникыв дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.