Ефір програми від 18 червня забезпечив "112 Україна" 8 позицію в своєму слоті серед усіх телеканалів країни і дозволив обігнати найближчого конкурента в 5 разів**.

Показники випуску за аудиторією 18+ (50+) становили частку  4,48% і рейтинг  1,61%, за аудиторією 18+: частка  3,25%, рейтинг  1,10%. Завдяки таким високим результатам перегляду випуск вже вкотре став найкращою програмою тижня серед усіх інформаційних телеканалів*.

За ефіром "Хто кому Рабінович" особливо уважно стежила київська аудиторія, частка якої становила  5,69%, а рейтинг  1,58%, пікова хвилина програми досягла позначки частки 7,23%***.

Крім вищезазначених тем, у 21-му випуску "Хто кому Рабінович" глядачів хвилювали питання спалаху ботулізму в деяких регіонах України, протести в Росії, а також користь децентралізації. Свої запитання глядачі ставили телефоном, з мобільної студії телеканалу на Майдані та зі сторінки ведучого в facebook.

Нагадаємо, програма "Хто кому Рабінович" виходить в ефір телеканалу щонеділі о 20:00. Ведучий Вадим Рабинович коментує важливі новини тижня і відповідає на запитання телеглядачів.

* – Аудиторія старша 18 років по всій Україні та аудиторія старша 18 років, котра проживає в містах з населенням понад 50 тис. чол.

** – Аудиторія старша 18 років, котра проживає в містах з населенням більше 50 тис.чол.

***  Аудиторія старша 18 років, котра проживає в Києві.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 18.06.2017 Overnight,надані за показниками rat%, shr%, cov#. Детальніше по показникам дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.