112.ua

За аудиторією 18+ 22-й випуск "Хто кому Рабінович" досяг позначок частки – 3,5%, рейтингу – 1,07%. У Києві проект стабільно має найвищий результат: частка – 5,3%, рейтинг – 1,59%***.

Такі високі показники за всіма вищезазначеними аудиторіями підтверджують, що з усіх програм новинного мовлення країни глядачі найкраще дивилися саме "Хто кому Рабінович", і випуск очолив топ-програм тижня серед інформаційно-новинних телеканалів*.

Крім того, крайній ефір "Хто кому Рабінович" в слоті програми вивів "112 Україна" на сьому позицію в переліку загальнонаціональних телеканалів, завдяки випуску вдалося у 4,5 рази обігнати найближчого конкурента***.

112.ua

Найбільш обговорюваними новинами минулого тижня у програмі "Хто кому Рабінович" від 25 червня стали зустріч Президента України з лідером США, нерозкрита справа вбивства журналіста Павла Шеремета і проблема зі сміттям у Львові. Крім того, глядачі ставили питання ведучому з мобільної студії на Майдані, телефоном і зі сторінки Рабіновича у Facebook про те, як припинити масовий виїзд українців на заробітки за межі країни, і цікавилися, чому депутати не дотримуються норм основного закону України – Конституції.

Нагадаємо, програма "Хто кому Рабінович" виходить в ефір телеканалу щонеділі о 20:00. Ведучий Вадим Рабинович коментує головні новини тижня і відповідає на запитання телеглядачів.

* – Аудиторія від18 років по всій Україні і аудиторія від 18 років, яка проживає в містах із населенням понад 50 тис. осіб

** – Аудиторія від 18 років по всій Україні, аудиторія від18 років, яка проживає в містах із населенням понад 50 тис. осіб,  аудиторія від18 років, яка проживає в Києві.

*** – Аудиторія від 18 років, яка проживає в містах з населенням понад 50 тис. осіб

**** – Аудиторія від18 років, яка проживає в Києві.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом "112 Україна". Дані за 25.06.2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%, cov #. Детальніше за показниками дивіться в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.