Крім того, "Хто кому Рабінович" продовжує традицію першості серед програм усіх інформаційно-новинних телеканалів за весь тиждень. Випуск став найкращим в аудиторіях 18+(50+), 18+ і Київ**.

За аудиторією 18+(50+) частка програми сягнула 5,42%, рейтинг – 1,71%, що забезпечило телеканалу 7 позицію в загальному топі каналів у слоті "Хто кому Рабінович". Зазначимо, що цей показник у 4,7 разів перевищує результат найближчого конкурента.

За аудиторією 18+ основні показники телеперегляду виглядають так: частка – 3,71%, рейтинг – 1,11%. По Києву випуск програми пройшов з результатом частки – 6,04%** і рейтингу – 1,37%**, а у  киян, старших 18 років, частка становила – 5,49%, а рейтинг – 1,41%.

У цьому, найрейтинговішому випуску за всю історію проекту, Вадим Рабінович коментував закон, підписаний американським президентом про нові санкції США проти Росії, які, в основному, демонструють обмеження у фінансовій та енергетичній сферах. Також ведучий висловлював свою позицію щодо інформації, опублікованої в The Wall Street Journal і USA Today, про план Пентагону і Держдепартаменту США стосовно надання Україні летальних озброєнь; щодо подальшої долі державного Межигір'я. Запитання глядачів, на які відповідав Вадим Рабінович, цього разу стосувалися закону про продаж сільськогосподарських земель, фінансової допомоги МВФ і того, як вона розподіляється в Україні.

Нагадаємо, "Хто кому Рабінович" в ефірі телеканалу щонеділі о 20:00. Подивитися всі випуски програми також можна на сайті 112.ua і на youtube.

Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

**  Аудиторія, яка проживає в Києві;

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі ‒ Nielsen; моніторинг ‒ Комунікаційний Альянс. Дані розраховані за показниками rat%, shr%  і надані телеканалом "112 Україна". Дані за 06.08.2017 ‒ Overnight. Детальніше про показники і визначення цільових аудиторій ‒ у глосарії ІТК: http: //tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.