"ХТО?" 112.ua

Телеканал проведе масштабний марафон "ХТО?", в рамках якого глядачі першими дізнаються дані екзит-полів, ЦВК, а також побачать першу реакцію кандидатів на пост президента України, експертів та політиків. Разом із тим будуть проводитися телемости зі штабів кандидатів у президенти.

Марафон "ХТО?" розпочнеться на телеканалі "112 Україна" в 17:00 і триватиме до другої години ночі.

Дев'ятигодинний марафон будуть вести одразу четверо ведучих.  Крім того, у ході марафону "ХТО?" відбудуться прямі включення кореспондентів "112 Україна" з виборчих дільниць у різних куточках країни, а також з-за її меж – Бельгії, Франції, Польщі, Німеччини, Іспанії тощо.

Глядачі "112 Україна" першими зможуть отримати відповіді на головні питання: Який розрив у голосах буде між кандидатами в президенти? Хто переможе за результатами голосування? Чи визнають вибори легітимними?

ТВ-ефір "ХТО?" доступний для глядачів і на всіх інтернет-майданчиках "112" –  сайт "112.ua", YouTube і Facebook.

Не пропустіть, 21 квітня о 17:00 масштабний марафон "ХТО?" на "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.