ХТО? 112.ua

31 березня, в день виборів президента нашої країни, на телеканалі "112 Україна" відбудеться марафон "ХТО?". В його рамках глядачі зможуть стежити за ходом голосування в Україні, дізнаватися в режимі-онлайн останні дані ЦВК, коментарі учасників президентських перегонів і спостерігачів за процесом волевиявлення.

Марафон виборів президента України "ХТО?" стартує на телеканалі "112 Україна" о 17:00 і триватиме до пізньої ночі.

Ведучими марафону виступлять Анна Степанець, Володимир Полуєв, Тетяна Іванська та Еліна Бекетова. Разом із ними, крім експертів і політиків, в студії "112 Україна" буде знаходитися юрист, який у режимі реального часу коментуватиме можливі порушення на виборчих дільницях, а також даватиме поради, як уникнути обмеження прав виборців. Повідомлення про можливі порушення на виборчих дільницях будуть передаватися в студію через соціальні мережі, телефонні дзвінки та електронну пошту.

В ефірі марафону виборів президента України "ХТО?" будуть проходити включення кореспондентів "112 Україна" з виборчих дільниць у різних куточках України, а також за її межами. Крім того, в ході ефіру будуть організовані прямі включення зі штабів основних кандидатів у президенти країни, які покажуть реакцію політиків на попередні результати виборів.

Глядачі "112 Україна" першими отримають відповіді на головні питання, пов'язані з виборами президента нашої країни: чи Буде другий тур? Хто з кандидатів туди виходить? Чи визнають вибори легітимними?

У ході марафону глядачі дізнаються результати екзитполу, який за замовленням телеканалів "112 Україна" і NewsOne проведе австрійський Інститут соціальних досліджень і консалтингу SORA спільно з українським Центром "Соціальний моніторинг". Нагадаємо, в рамках цього екзитполу опитають 25 тис. виборців на 500 виборчих дільницях по всій Україні. Його попередні результати стануть відомі 20:00 в ефірі "112 Україна". А уточнені дані оголосять після 22:00.

Гості марафону також проаналізують і порівняють дані інших екзитполів, а також цифри, які оголосить ЦВК.

Не пропустіть, 31 березня о 17:00 масштабний марафон "ХТО?" на "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.