"Кандидат". Згадуємо попередні епізоди: Як відбілити свою репутацію і реабілітувати себе перед суспільством

16:08, 2 листопада 2018

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту

Facebook Вадим Рабинович

В цю неділю, 4 листопада, о 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

Тиждень учасники шоу почали з вечірки, яку їм влаштували ментори, і куди запросили акторів. Відео з вечірки змонтували в "жовті" сюжети про розгульне життя кандидатів і продемонстрували учасникам.

Практично всі кандидати сприйняли такі сюжети досить болісно, а одна з учасниць Вікторія Соболєва навіть мала намір покинути проект.

Кандидатів розділили на дві команди і дали завдання: придумати якийсь проект, який дозволить відбілити свою репутацію перед суспільством.

Перша команда вирішила зафіксувати рекорд для України: зібрати на площі дітей і одночасно зачитати уривки української Конституції. Друга команда вирішила зібрати гроші на лікування хворій дитині і в якості розваги провезти людей на Party bus по місту.

На думку запрошених експертів, перша команда змогла більш зрозуміло передати свій політичний посил людям, тому її обрали переможцем. Команда з'їздила в Центр допомоги безпритульним тваринам.

Друга команда вирушила до менторів для того, щоб з'ясувати, хто з учасників піде додому. В результаті рішення Вадима Рабіновича додому вирушила наймолодша учасниця шоу Анастасія Нілова. 

Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.