Фото з відкритих джерел

В цю неділю 4-го листопада в 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

На відміну від попереднього випуску, де вирішувалася проблема невеликого селища, цього тижня учасникам потрібно було вирішити проблему всеукраїнського масштабу. Обидві команди повинні були представити комплексну програму запобігання міграції з України. 

Як виявилося, більшість учасників в обох командах мали досвід роботи за кордоном і вирішили використовувати свої історії в презентаціях. Оцінювали програму не лише запрошені експерти, але і прості глядачі, яких необхідно було захопити своєю презентацією прямо на вулиці.

В одній команді гравці зосередилися на презентації "самих себе" і приділяли більше часу експертам, ніж простим глядачам, тому ця команда виявилася слабшою.

Друга команда отримала більше глядацької симпатії, навіть влаштувала міні-концерт з допомогою дитячого ансамблю. Як нагороду команду відправили на кулінарний майстер-клас.

Ведучий Вадим Рабінович і ментори проекту поспілкувалися з командою, що програла, і вирішили, що учасники самі повинні вибрати, хто залишає проект. Таким чином, шляхом голосування проект знову залишив не капітан команди, що програла, а найслабший учасник.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабинович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.