Вадим Рабінович 112.ua

В цю неділю 4-го листопада в 21:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

Учасники проекту, які раніше розділилися на чоловічу і жіночу команди, прибули в резиденцію Межигір'я для зустрічі з менторами і ведучим Вадимом Рабіновичем, де їм презентували кіберфутуролога і експерта по розвідці на основі відкритих даних Ярослава Дариченко.

Від запрошеного експерта учасники отримали незвичайне завдання – зібрати компромат один на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті. На виконання завдань учасникам дали 24 години і два гаджета. Багатьох учасників завдання змусило добряче похвилюватися.

Команди почали шукати інформацію про конкурентів, використовуючи всі відкриті ресурси: від соціальних мереж до декларацій про доходи.

Кожна команда викликала по одному учаснику команди суперників і задавала питання, виходячи з інформації, яку їм вдалося знайти. І якщо комусь вдавалося спокійно відповісти на всі питання і відстояти свою репутацію, іншим доводилося виправдовуватися, соромитися або "нападати" у відповідь.

В результаті однієї з команд учасник здивував своїх колег деякими суперечливими фактами своєї біографії.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабинович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.

< iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/VbKOsIMoFZc" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>