Фото з відкритих джерел

В цю неділю 4-го листопада в 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

У цьому епізоді командам учасників належало переконати інвесторів вкласти гроші в їх бізнес-проект для розвитку села Любимівка у Київській області. У невеликому селі живе всього 400 чоловік, і дуже мізерна інфраструктура. Бізнес-план потрібно не просто представити експертам на папері, але і зняти відеоролик про свою ідею.

Учасники поспілкувалися з місцевими жителями, дізналися про проблеми села і про те, що необхідно розвивати для залучення інвестицій. 

Перша команда вирішила будувати бізнес з вирощування ягід для виготовлення замороженого продукту. Друга команда вибрала незвичайний бізнес-проект - вирощування равликів, яких можна застосувати як в їжі, так і косметології. Однак, першій команді завдяки злагодженій роботі та увазі до деталей вдалося переконати експертів повірити в їх бізнес-план, за що їх чекала винагорода - екскурсія на ягідну плантацію.

Другу команду, чий бізнес-план провалився через те, що не всі учасники повірили в свою ідею, чекала зустріч з менторами і ведучим Вадимом Рабіновичем, де вони обговорили, чому їм не вдалося переконати інвесторів повірити в їх проект.

В результаті розмови з учасниками проект залишив не капітан команди, а найменш активний учасник. 

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабинович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.

< iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4Z51gKXcGQc" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>