Фото з відкритих джерел

В цю неділю 4-го листопада в 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

Учасникам належало провести дебати з конкурентами в ефірі телеканалу "112 Україна". Ведучою була Ганна Степанець.

Готуватися до завдання кандидати вирішили ґрунтовно. На початку тижня вони отримали майстер-клас з ораторської майстерності від заслуженого журналіста України Павла Богдана. Від нього вони й дізналися щодо теми майбутніх дебатів - легалізація евтаназії в Україні.

Для того щоб визначити, яка з команд відстоюватиме позицію за і проти евтаназії, ментори на чолі з ведучим Вадимом Рабіновичем вирішили влаштувати для команд змагання зі смугою перешкод. Команда, яка прийшла першою, мала можливість вибрати, яку сторону в дебатах займатиме її представник. Команда Олександра Швецова, яка прийшла першою, обрала позицію "проти" в питанні легалізації евтаназії. Відповідно, друга команда - позицію "за".

Обидві команди обрали по двоє учасників, які представлятимуть команду на дебатах. Від команди Олександра Швецова обрали Вікторію Соболєву, від команди Анастасії Нілової - Андрія Кучера.

Перед дебатами кандидати провели на вулиці опитування серед українців, щоб зрозуміти, як суспільство ставиться до питання евтаназії.

Представники обох команд досить аргументовано представляли свої позиції. Однак голосування глядачів показало, що 61% українців - за евтаназію, 39% - проти. Таким чином, програла команда Олександра.

Команда, яка програла, за традицією, прийшла до менторів, щоб дізнатися, хто піде з проекту. Однак цього разу перед експертами постало складне питання: відправити додому Олександра Швецова чи Вікторію Соболєву. Ведучий Вадим Рабінович вирішив вдатися до жеребу - кинути монетку. У результаті цього проект покинув Олександр Швецов.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабинович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.