"Кандидат". Згадуємо попередні епізоди: Самостійна боротьба учасників і робота над іміджем у півфіналі

16:00, 3 листопада 2018

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту

Фото з відкритих джерел

В цю неділю, 4 листопада, о 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

Учасники проекту повинні були працювати самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному учаснику створити політичний імідж і програму, щоб знятися для обкладинки журналу і провести прес-конференцію з журналістами.

Кандидати зустрілися зі стилістом, з допомогою якого підібрали собі правильний спосіб для презентації. Потім сфотографувалися на обкладинку журналу, де кожен прописав своє гасло і посил виборцю.

З цими напрацюваннями учасники вирушили на прес-конференцію, де були присутні журналісти та експерти, які стежили за учасниками з початку проекту. Кожен з кандидатів презентував свою програму та відповів на каверзні запитання журналістів. Одним учасникам це завдання допомогло проявити себе, іншим, навпаки, показало їх слабкі сторони.

За рішенням ведучого Вадима Рабіновича, проект покинула найяскравіша і емоційна учасниця, власниця хутряний імперії Вікторія Соболєва

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.