"Кандидат". Згадуємо попередні епізоди: Робота у громадській приймальні та перевірка учасників на людяність

16:32, 1 листопада 2018

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту

Вадим Рабінович 112.ua

В цю неділю, 4-го листопада, в 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

Цього разу учасники двох команд отримали відповідальне завдання: попрацювати в громадській приймальні, де необхідно прийняти людей і розподілити на їхні потреби 25 тис. грн. Кожен потенційний виборець приходив зі своєю особистою проблемою, ідеєю бізнес-проекту або стартапом. За виконанням завдання стежили запрошені експерти.

Команди перевіряли інформацію про людей в інтернеті, вивчали документи і ставили навідні запитання за темою прохання. У результаті одній з команд вдалося розпізнати підставного "шахрая".

Перша команда вирішила розподілити кошти між хворою на рак жінкою і спортсменкою, найсильнішою жінкою України, яка хотіла поїхати на змагання, що не фінансувалися державою.

Друга команда віддала гроші на лікування дитині та майстрині з вишивки, яка погодилася зробити колекцію для дітей у лікарні.

Експерти обрали переможцями другу команду. Перша вирушила до менторів. Тут на учасників чекало несподіване рішення ведучого Вадима Рабіновича - проект ніхто не залишив, оскільки друга команда також допомогла людям.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабынович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.