Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

В цю неділю 4-го листопада в 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

Учасники, яких відібрали у минулому випуску, розділилися на дві команди: "Гладіатори", чоловіча команда, і "Держава" - команда жінок.

Перше завдання вони отримали в стінах Верховної Ради, де зустрілися зі своїми кураторами і ведучим шоу – лідером партії "За життя" Вадимом Рабіновичем. Командам необхідно було визначити проблему в одному з районів Києва і знайти шляхи її вирішення, на це їм дали всього добу і бюджет 500 грн. 

Оцінював, наскільки добре конкурсанти впоралися із завданням, експерт Володимир Басовський, керівник проекту "Громадська трибуна", і його команда.

Команді "Гладіатори" дісталася Троєщина, а "Державі" - Дарниця. Для початку учасники шоу опитали жителів мікрорайонів, а ось на етапі визначення проблеми виникли перші конфлікти в "Державі".

На наступний день кандидати приступили до практичної частини: "Держава" провела екологічну акцію озеленення та охорони здоров'я, а "Гладіатори" - ремонтували дитячий майданчик, домовлялися про утилізацію ртутних ламп, зафарбовували написи з рекламою наркотиків і збирали сміття.

Але і тут не все пройшло добре: учасники зустрілися з першими проблемами – саботаж, обурення місцевих мешканців і непорозуміння в командах.

В результаті команда "Держава" залишилася чекати вердикту, хто з дівчат покине проект, а "Гладіатори" вирушили відпочивати переможцями. Проект покинула капітан команди "Держава".

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.