Фото з відкритих джерел

Цієї неділі 4-го листопада о 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Напередодні фіналу проекту нагадуємо читачам про те, який шлях пройшли учасники проекту.

У першому випуску глядачі детально познайомилися з кожним учасником, його життєвими цілями та планами у великій політиці.

У першій з 10 серій проекту глядачі могли спостерігати, як тривав кастинг на проект, куди прийшли тисячі українців. Зокрема, можна було побачити, яких різних людей з усіх куточків країни він зібрав. Спробувати себе у великій політиці хотіли і священики, і колишні учасники АТО, й артисти, і бізнесмени, і зовсім молоді вчорашні студенти.

Команда ведучих відібрала для участі в проекті 12 найбільш перспективних учасників. Серед них унікальним без перебільшення можна назвати кожного: хтось – один із наймолодших сільських голів в Україні, хтось володіє своєю бізнес-імперією, хтось втратив все на сході, але зумів підвестися і заново налагодити свій бізнес, а у когось – багаторічний досвід залучення бізнес-інвестицій у країну. У кожного потенційного кандидата є всі шанси принести користь своїй країні в разі перемоги. На першому етапі боротьби за перемогу ведучі розділили учасників на дві команди: в одній команді – чоловіки, у другий – жінки. Далі учасникам належало дізнатися їхнє перше завдання від менторів.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.