Facebook Вадим Рабинович

Напередодні нового політичного сезону та виборів в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", ведучим якого є лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме за появою нового парламентарія з народу. Восьмий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Україна" 21 жовтня.

Цей тиждень учасники шоу почали з вечірки, яку їм влаштували ментори і куди запросили акторів. Відео з вечірки змонтували в "жовті" сюжети про розгульне життя кандидатів і продемонстрували учасникам.

Практично всі кандидати сприйняли такі сюжети досить болісно, а одна з учасниць Вікторія Соболєва навіть мала намір покинути проект.

Кандидатів розділили на дві команди і дали завдання: придумати якийсь проект, який дозволить відбілити свою репутацію перед суспільством.

Перша команда вирішила зафіксувати рекорд для України: зібрати на площі дітей та одночасно зачитати уривки української Конституції. Друга команда вирішила зібрати кошти на лікування хворій дитині і як розвагу провезти людей на Party bus по місту.

На думку запрошених експертів, перша команда змогла більш зрозуміло передати своє політичне послання людям, тому її обрали переможцем. Команда з'їздила в Центр допомоги безпритульним тваринам.

Друга команда вирушила до менторів для того, щоб з'ясувати, хто з учасників піде додому. В результаті рішення ведучого Вадима Рабіновича вирушила додому наймолодша учасниця шоу Анастасія Нілова. 

Попереду протягом шести випусків учасників чекають випробування, де вони зможуть як у команді, так і окремо проявити свої кращі якості, набути навички, необхідні успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді.