Facebook Вадим Рабинович

Напередодні нового політичного сезону перед виборами в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна буде спостерігати за появою нового парламентарія з народу. Третій випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Україна" 9 вересня.

Ведучий проекту - лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце в своїй партії на виборах до Верховної Ради України і оплатити навчання в Стенфордському університеті.

Учасники проекту, які раніше розділилися на чоловічу і жіночу команди, прибули в резиденцію Межигір'я для зустрічі з менторами і ведучим Вадимом Рабіновичем, де їм презентували кіберфутуролога і експерта з розвідки на основі відкритих даних Ярослава Дариченка.

Від запрошеного експерта учасники отримали незвичайне завдання – зібрати компромат один на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті. На виконання завдань учасникам дали 24 години і два гаджети. Багатьох учасників завдання змусило добряче похвилюватися.

Команди почали шукати інформацію про конкурентів, використовуючи всі відкриті ресурси: від соціальних мереж до декларацій про доходи.

Кожна команда викликала по одному учаснику команди суперників і задавала питання, виходячи з інформації, яку їм вдалося знайти. І якщо комусь вдавалося спокійно відповісти на всі питання і відстояти свою репутацію, іншим доводилося виправдовуватися, соромитися або "нападати" у відповідь.

В результаті в одній з команд учасник здивував своїх колег деякими суперечливими фактами своєї біографії.

Результат завдання буде відомий у наступній програмі, тоді ж стане відомо, хто покине шоу.

Попереду протягом 10 випусків на учасників чекають випробування, де вони зможуть як в команді, так і окремо проявити свої кращі якості, придбати навички, які необхідні успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка буде представляти інтереси громадян у Верховній Раді.