Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Напередодні нового політичного сезону, напередодні виборів в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", ведучим якого є лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме за появою нового парламентарія з народу. Сьомий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Україна" 14 жовтня.

Цього тижня учасники мали провести дебати з конкурентами в ефірі телеканалу "112 Україна". Ведучою була Ганна Степанець.

Готуватися до завдання кандидати вирішили ґрунтовно. На початку тижня вони отримали майстер-клас з ораторської майстерності від заслуженого журналіста України Павла Богдана. Від нього вони й дізналися щодо теми майбутніх дебатів - легалізація евтаназії в Україні.

Для того щоб визначити, яка з команд відстоюватиме позицію за і проти евтаназії, ментори на чолі з ведучим Вадимом Рабіновичем вирішили влаштувати для команд змагання зі смугою перешкод. Команда, яка прийшла першою, мала можливість вибрати, яку сторону в дебатах займатиме її представник. Команда Олександра Швецова, яка прийшла першою, обрала позицію "проти" в питанні легалізації евтаназії. Відповідно, друга команда - позицію "за".

Обидві команди обрали по двоє учасників, які представлятимуть команду на дебатах. Від команди Олександра Швецова обрали Вікторію Соболєву, від команди Анастасії Нілової - Андрія Кучера.

Перед дебатами кандидати провели на вулиці опитування серед українців, щоб зрозуміти, як суспільство ставиться до питання евтаназії.

Представники обох команд досить аргументовано представляли свої позиції. Однак голосування глядачів показало, що 61% українців - за евтаназію, 39% - проти. Таким чином, програла команда Олександра.

Команда, яка програла, за традицією, прийшла до менторів, щоб дізнатися, хто піде з проекту. Однак цього разу перед експертами постало складне питання: відправити додому Олександра Швецова чи Вікторію Соболєву. Ведучий Вадим Рабінович вирішив вдатися до жеребу - кинути монетку. У результаті цього проект покинув Олександр Швецов.

Попереду протягом семи випусків на учасників чекають випробування, де вони зможуть як у команді, так і окремо проявити свої найкращі якості, набути навичок, необхідних успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів вибуватиме один учасник. У фіналі зійдуться двоє найсильніших учасників проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді.