Facebook Вадим Рабинович

Напередодні нового політичного сезону, напередодні виборів в український телевізійний простір ввечері 26 серпня вривається нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме за появою нового парламентарія з народу. 

"Кандидат" - це новий проект телеканалу "112", який дає унікальну можливість без корупції, кумівства і компромісів із совістю стати народним депутатом України.

Ведучими проекту стали лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце в цій партії на виборах до Верховної Ради України та оплатити навчання в Стенфордському університеті, народний депутат Нестор Шуфрич і ведуча "112" Ганна Степанець.

Кастинг для участі у проекті відбувався в декількох містах України в квітні-травні 2018 року. 

У першій із 12 серій проекту глядачі могли спостерігати, як відбувався сам кастинг, на який прийшли тисячі українців. Зокрема, можна побачити, яких різних людей з усіх куточків країни він зібрав. Спробувати себе у великій політиці хотіли і священики, і колишні учасники АТО, і артисти, і бізнесмени, і зовсім молоді вчорашні студенти вишів.

Команда ведучих відібрала для участі у проекті 12 найбільш перспективних учасників. Серед них унікальним без перебільшення можна назвати кожного: хтось – один із наймолодших сільських голів в Україні, хтось володіє своєю бізнес-імперією, хтось втратив все на сході, але зумів піднятися і заново налагодити свій бізнес, а хтось має багаторічний досвід залучення бізнес-інвестицій в країну. Кожен потенційний кандидат має всі шанси принести користь своїй країні в разі перемоги.

На першому етапі боротьби за перемогу ведучі розділили учасників на дві команди: в одній команді – чоловіки, у другий – жінки.

Попереду протягом 12 випусків на учасників чекають випробування, де вони зможуть як у команді, так і окремо виявити свої кращі якості, набути навичок, необхідних успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів вибуватиме один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніші учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді.

У першому випуску глядачі детально познайомилися з кожним учасником, його життєвими цілями та планами у великій політиці. Далі – цікавіше. Ми побачимо, як учасники поводяться в різних ситуаціях, як вони виконують завдання менторів, чи можуть працювати в команді й на що готові в боротьбі за перемогу.