Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Напередодні нового політичного сезону, напередодні виборів в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", ведучим якого є лідер партії "За життя" Вадим Рабінович і де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна спостерігатиме за появою нового парламентарія з народу. Восьмий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Україна" 28 жовтня.

Цього тижня учасники проекту мали працювати самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному учаснику створити політичний імідж і програму, щоб знятися для обкладинки журналу і провести прес-конференцію з журналістами.

Кандидати зустрілися зі стилістом, з допомогою якого підібрали собі правильний спосіб для презентації. Потім сфотографувалися на обкладинку журналу, де кожен прописав своє гасло і посилання виборцю.

З цими напрацюваннями учасники вирушили на прес-конференцію, де були присутні журналісти та експерти, які стежили за учасниками від початку проекту. Кожен із кандидатів презентував свою програму та відповів на каверзні запитання журналістів. Одним учасникам це завдання допомогло проявити себе, іншим, навпаки, показало їхні слабкі сторони.

За рішенням ведучого Вадима Рабіновича, проект покинула найяскравіша і найемоційніша учасниця, власниця хутряної імперії Вікторія Соболєва.

Таким чином, учасники підійшли до фіналу проекту, де кожен із них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя".

Переможець проекту, якого оберуть глядачі, стане тією "людиною з народу", яка представлятиме інтереси громадян у Верховній Раді.