Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Напередодні нового політичного сезону перед виборами в українському телевізійному просторі з'явилося нове соціально-політичне реаліті-шоу "Кандидат", де вперше в ефірі абсолютно прозоро країна буде спостерігати за появою нового парламентарія з народу. Четвертий випуск шоу вийшов в ефір на телеканалі "112 Ураїна" 23 вересня.

Ведучий проекту - лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, який готовий забезпечити переможцю прохідне місце у своїй партії на виборах у Верховну Раду України і оплатити навчання в Стенфордському університеті.

У цьому епізоді командам учасників належало переконати інвесторів вкласти гроші в їх бізнес-проект для розвитку села Любимівка у Київській області. У невеликому селі живе всього 400 чоловік, і дуже мізерна інфраструктура. Бізнес-план потрібно не просто представити експертам на папері, але і зняти відеоролик про свою ідею.

Учасники поспілкувалися з місцевими жителями, дізналися про проблеми села і про те, що необхідно розвивати для залучення інвестицій. 

Перша команда вирішила будувати бізнес з вирощування ягід для виготовлення замороженого продукту. Друга команда вибрала незвичайний бізнес-проект - вирощування равликів, яких можна застосувати як в їжі, так і косметології. Однак, першій команді завдяки злагодженій роботі та увазі до деталей вдалося переконати експертів повірити в їх бізнес-план, за що їх чекала винагорода - екскурсія на ягідну плантацію.

Другу команду, чий бізнес-план провалився через те, що не всі учасники повірили в свою ідею, чекала зустріч з менторами і ведучим Вадимом Рабіновичем, де вони обговорили, чому їм не вдалося переконати інвесторів повірити в їх проект.

В результаті розмови з учасниками проект залишив не капітан команди, а найменш активний учасник. 

Попереду протягом 9 випусків на учасників чекають випробування, де вони зможуть як в команді, так і окремо проявити свої кращі якості, придбати навички, які необхідні успішному політику. У кожному випуску за результатами іспитів буде вибувати один учасник. У фіналі зійдуться два найсильніших учасники проекту, одному з яких судилося стати тією самою "людиною з народу", яка буде представляти інтереси громадян у Верховній Раді.