112.ua

В цю неділю, 4-го листопада, в 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Одна з фіналісток проекту - екс-заступник міського голови Василькова Ірина Майстер.

Політичну кар'єру Ірина будувала в рідному Василькові.

"Мій батько створював політичну організацію у Василькові. У нас у квартирі постійно були народні депутати, у нас був штаб у квартирі. Батько цим жив. І він передав мені цю любов – не до політики, а до країни, в якій ти живеш", - згадує вона.

Батько Ірини – екс-депутат міськради Василькова від БЮТ Володимир Іришин. Мати теж була членом цієї партії.

Ірина починала свій шлях з посади депутата міської ради Василькова. Працювала керівником загального відділу Васильківської міськради з часів мерства Володимира Іващенка у Василькові.

У 2015 році на виборах вона балотувалася в мери міста від "Батьківщини". Вибори вона не виграла. Однак отримала посаду заступника міського голови з гуманітарних питань. Також очолила Антикорупційний комітет.

"Це було дуже важко. На мене чинили тиск. Зникали з виконавчого комітету документи, до яких я нібито маю якийсь стосунок. На мене заводили кримінальні справи. Мене хотіли зробити страшною корупціонеркою", - каже Ірина Майстер.

112.ua

У березні 2018 року Ірина написала заяву про звільнення за згодою сторін. "Не змогла витримати цієї несправедливості, цієї кулуарщини", - каже про свій відхід з політики.

"Знову в політику мене повернув проект", - додає Ірина. Все заради сина. "У моєму житті є одна особлива людина – це мій син. Він хоче бути льотчиком. Я хочу, щоб він жив у незалежній державі, щоб він не хотів виїхати звідси".

Ірина зазначає свої бійцівські якості: "Я не здаюся, завжди йду до мети". З цим згодні люди, які її оточують. "Якщо вона щось хоче зробити, вона це зробить. Вона завжди відстоювала свою думку", - каже батько Ірини Володимир.

"Іра - боєць, тому що вона має чітку позицію", - зауважують у таборі реаліті-шоу "Кандидат".

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Провідні реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.