112.ua

В цю неділю 4-го листопада о 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фіналом соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стендфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Один з фіналістів проекту - громадський активіст, співвласник інженерно-монтажної компанії Андрій Кучер. Протягом 9 випусків проекту глядачі мали можливість оцінити його як майбутнього політика і пізнати зі всіх сторін.

112.ua

Чоловік тривалий час займається громадською діяльністю. У 2007 році він заснував Всеукраїнську молодіжну громадську організацію "Ліга слов'янської молоді", був членом Молодіжної ради при Кабміні часів Миколи Азарова.

Також Андрій Кучер є засновником міжнародного благодійного фонду "Благодійна Україна". Андрій організував ряд соціальних заходів, брав участь у мітингах.

З 2016 року вирішив зайнятися аграрним бізнесом. Разом з батьком заснував компанію "Кучер і сини", яка споруджує елеватори, заводи, млини і т. д. "Я займаюся бізнесом, у нас інженерно-монтажна компанія, ми встановлюємо обладнання для аграрних підприємств", - говорить Андрій.

"Для мене Україна майбутнього – насамперед аграрна країна, яка експортує безліч зернових", - таке майбутнє бачить Андрій для своєї країни.

Він щиро дивується, чому, маючи найкращий в світі чорнозем, "ми досі не можемо вибратися з тієї ями, в якій знаходиться наш АПК".

Андрій упевнений, що його досвід громадського діяча і бізнесмена допоможе йому стати депутатом і зробити Україну процвітаючою.  

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.