Facebook Вадим Рабинович

В цю неділю, 4 листопада, о 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Упродовж 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" змагалися за право стати народним депутатом. Кандидати жили у приватному будинку під цілодобовим наглядом експертів і проходили важкі випробування. В результаті у фінал пройшли четверо учасників: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко, Ірина Майстер.

У півфіналі учасники повинні були працювати самостійно, без командної гри. Ментори дали завдання кожному створити політичний імідж і програму, щоб знятися для обкладинки журналу і провести прес-конференцію з журналістами.

За тиждень до цього кандидатів розділили на дві команди і дали завдання придумати якийсь проект, що дозволить відбілити свою репутацію перед суспільством.

На сьомому тижні учасники мали провести дебати з конкурентами в ефірі телеканалу "112 Україна".

До цього учасники двох команд отримали відповідальне завдання: попрацювати у громадській приймальні, де необхідно прийняти людей і розподілити на їхні потреби 25 тис. грн. Кожен потенційний виборець приходив зі своєю особистою проблемою, ідеєю бізнес-проекту або стартапом. За виконанням завдання стежили запрошені експерти.

За тиждень до цього учасники мали вирішити проблему всеукраїнського масштабу. Обидві команди повинні були представити комплексну програму запобігання міграції з України. 

Тижнем раніше командам учасників треба було переконати інвесторів вкласти гроші в їхній бізнес-проект для розвитку села Любимівка у Київській області. В результаті розмови з учасниками проект залишив не капітан команди, що програла, а найменш активний учасник. 

Раніше в шоу учасники отримали завдання від запрошених експертів – зібрати компромат одне на одного, використовуючи відкриті джерела в інтернеті, від соціальних мереж до декларацій про доходи. Тоді проект покинули відразу два учасники.

До цього командам необхідно було визначити проблему в одному з районів Києва і знайти шляхи її вирішення, на що їм дали лише добу і бюджет у 500 грн.

Зазначимо, першим завданням на проекті для учасників було придумати назви двом командам: жіночій і чоловічій. У другому випуску учасники зіткнулися з першими труднощами не тільки суспільної, але і командної роботи, а також позбулися капітана жіночої команди.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.