Facebook Вадим Рабинович

В цю неділю, 4 листопада, о 20:00 українці в прямому ефірі зможуть спостерігати за фінальним випуском соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат", де за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стенфордському університеті змагатимуться чотири фіналісти проекту. Зокрема, кожен з них виступить у прямому ефірі за трибуною і розповість, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя". Оцінювати виступ будуть глядачі і ведучий проекту Вадим Рабінович.

Нагадаємо, у фінал проекту пройшли 4 найсильніших учасника: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко і Ірина Майстер.

Зазначимо, спочатку ведучий Вадим Рабінович спільно з менторами проекту Нестором Шуфричем і Ганною Степанець вибрали 12 учасників на багатотисячному кастингу, який проходив у квітні-травні 2018 року. 

Впродовж 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" змагалися за право стати народним депутатом. Кандидати жили у приватному будинку під цілодобовим наглядом експертів і проходили важкі випробування. 

На думку Вадима Рабіновича, шоу "Кандидат" - це хороший досвід соціального ліфту для учасників.

"Я працював з ними майже три місяці. Я вважаю, що блискуча молодь у нас зростає, ми просто не розуміємо. Ми весь час маємо зацикленість на 15-20 одних і тих же морд, а треба йти в народ, треба робити соціальні ліфти, треба піднімати людей з регіонів", - сказав Рабинович в ефірі "112 Україна".

Він також зазначив, що навіть ті учасники, що вибули, зможуть брати участь в житті політичної партії "За життя".

"Мені всі учасники подобаються. Я думаю, що вони всі і будуть працювати в партії "За життя", принаймні, навіть ті, хто вибули з проекту вже почали активно працювати в наших регіональних організаціях", - каже Рабінович.

В цю неділю глядачі зможуть вплинути на те, хто стане переможцем. Кожен зможе проголосувати за свого фаворита.
 
"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.