Фото з відкритих джерел

Телеканал "112 Україна" вперше взяв участь в ексклюзивному спілкуванні президента України з журналістами провідних телеканалів країни.

Під час розмови йшлося про встановлення миру на Донбасі, звільнення полонених, перспективи затвердження змін в Конституцію України в частині децентралізації, боротьбу з корупцією, про прийдешні місцеві вибори в Україні, зокрема, на Донбасі.

Інтерв'ю з президентом Петром Порошенком дивіться 13 вересня о 18:25 на телеканалі "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який почав своє мовлення 28 листопада 2013 р. Телеканал працює 17 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні та світі. З початку 2015 р. - лідер інформаційного мовлення в Україні (shr – 2,7%, rat - 0,42% (18+ 50 тис+) за червень 2015). Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор – Андрій Подщипков. Генеральний продюсер – Сергій Логунов.