112.ua

Звісно, на головному інформаційному каналі країни навіть новорічна ніч не може обійтися без політики.  Яким має бути ідеальний політик та ідеальна Україна, щоб життя людей наблизилось до ідеалу?  У цьому допоможуть розібратись представники всіх депутатських фракцій, експерти, журналісти, шоумени, музиканти тощо.

"112 Україна" підготував багато сюрпризів і креативно підійшов до оформлення студії, вона розділена на локації, які вас точно здивують. Тут будуть і конкурси, і побажання, і подарунки та аж дві ялинки. Одна - з побажаннями на рік наступний. Інша - з тим, що гості 112-го хочуть залишити у 2018-му.

До речі, ведучі каналу постануть перед глядачами в незвичних ролях та оригінальних образах. Проведуть новорічний вечір Анна Степанець, Володимир Полуєв та Олексій Ананов. А допомагатимуть їм Вікторія Кіосе, Сергій Гулюк, Іван Костроба, Євгенія Скорина, Павло Кужеєв, Тетяна Хмельницька, Тетяна Іванська, Олександр Ролдугін, Валерія Сергєєва, Юлія Галушка та Алла Щоличева.

Від них ви дізнаєтесь, який нині індекс новорічного столу, чому "шубу" українці готують у шубі, чому до нашої студії приносили єврономери, скільки грошей відшкодували державі антикорупційні органи, і що на них можна купити.

Отже, вмикайте свої телевізори о 00:00 у новорічну ніч. Та отримуйте чотири години гарного настрою й незабутніх вражень.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.