112.ua

В опублікованих даних організації HRW йдеться, що утиски вільного висловлення думок українська влада виправдовує потребою протистояти російській агресії та пропаганді Кремля.

Укотре нинішня влада "відзначилась" перед європейськими колегами. Дані правової організації, на жаль, правдиві. Адже утиски з боку влади на незалежні телеканали "112 Україна" та NewsOne  тривають. Але боротьба за свободу слова в Україні відбувається одночасно на двох фронтах - в Європейському парламенті та Верховній Раді України. Петиція на захист телеканалів "Щодо недопущення придушення свободи слова в Україні та застосування санкцій до мовників "112 Україна" та NewsOne" напередодні набрала необхідних 25 тисяч підписів. Одночасно в Європейському парламенті розглядають проект резолюції щодо недопущення тиску на свободу слова в Україні. 43 євродепутати підписали цей документ, незабаром проект буде винесено на обговорення в Європарламенті. Телеканал не зупиниться у своєму прагненні донести до українців правду", - зазначив генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Нагадаємо, торік у жовтні Верховна Рада України рекомендувала РНБО запровадити економічні та інші санкції щодо телеканалів "112 Україна" та NewsOne. Зокрема анулювати ліцензії мовників й заборонити використання радіочастот.

У Європарламенті натомість закликають українську владу не тиснути на медіа. Та навіть зареєстрували проект резолюції щодо свободи преси в Україні, який невдовзі розглянуть.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Телеканал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.