112.ua

Гостем суботнього випуску був народний депутат України від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін. Ефір за його участю за аудиторією 18+(50+) відбувся з відмінними показниками: shr% 4,3%, rat% 1,05%, і в слоті програми підняв телеканал на 6 сходинку в рейтингу загальнонаціональних мовників.

112.ua

За аудиторією 18+, в якій програма також лідирувала серед новинних телеканалів, показники випуску  такі: shr% 2,85%, rat% 0,64%. Кияни подивилися програму, як зазвичай, з високим результатом: shr% 5,99%*, rat% 1,14%*.

Показово, що не тільки основні випуски програми обіймають перші позиції, але і її повтори теж. Зокрема, за аудиторією 18-54(50+) повтор "ГОРДОН" о 23:11 став найкращою програмою за тиждень серед всіх інформаційно-новинних телеканалів з такими цифрами: shr% 4,31%, rat% 0,77%.

У програмі говорили про загибель Ірини Бережної, згадували події Революції Гідності, втечу Януковича та останні роки його президентства, шукали, хто винен в  анексії  Криму, говорили, де Михайло Добкін зберігає весь свій грошовий капітал, а також куди рухатися Україні:  до  Росії чи Європи?

112.ua

Випуск неділі, 6 серпня, з гостем – телеведучим, режисером і поетом Петром Магою, також вийшов з чудовим результатом. За аудиторією 18+(50+), в якій телеканал посів 8 позицію в слоті програми, ефір подивилися з результатом: shr% 3,01%, rat% 0,86%.

У цьому випуску Петро Мага розповів глядачам "112 Україна" про Закарпаття, сучасну культуру та естраду, а також про те, що б він сказав Ані Лорак.

За підсумком усіх випусків програм із повторами, проект подивилося вже майже 8 мільйонів  українців.

Нагадаємо, "ГОРДОН" програма в форматі глибокого інтерв'ю ведучого з представниками політичної еліти. Програма виходить в ефір у вихідні о 19:20.

* Аудиторія старше 18 років, що проживає у Києві;

**  Universe, показник cov#.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі ‒ Nielsen; моніторинг ‒ Комунікаційний Альянс. Дані розраховані за показниками rat%, shr%, cov#і надані телеканалом "112 Україна". Дані за 05 - 06.08.2017‒ Overnight. Детальніше про показники і визначення цільових аудиторій ‒ у глосарії ІТК: http: //tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.