Валерія Семчук 112.ua

Дизайнер "112 Україна" Валерія Семчук отримала нагороду Monet fashion awards за лінійку нарядів для телеведучих. Над цими образами вона працювала разом із колегами з відділів гриму і стилю.

"У нас дуже мало телевізійного одягу, який би відповідав за кольором і по формі саме для телебачення. При створенні кожного образу я відштовхуюся від індивідуальності кожного окремого ведучого", - сказала Валерія Семчук.

Зазначимо, наряди дизайнера можна зустріти у випусках новин "112 Україна", а також у передачах "Пульс", "Голос народу", "Чому так?" тощо.

У ході церемонії нагороди Monet fashion awards отримали десять українських дизайнерів. Організатори конкурсу відзначили, що відстежують молодих українських дизайнерів протягом уже багатьох років.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.