Володимир Полуєв і Анна Степанець 112.ua

28 серпня виповнюється один рік головному політичному ток-шоу країни "Пульс", що виходить на телеканалі "112 Україна". Загальна аудиторія всіх 52-х випусків передачі, що вийшли протягом цього часу, досягла 128 млн глядачів.

Сумарний хронометраж усіх випусків ток-шоу "Пульс" за перший рік його існування перебільшив 220 годин. За цей час героями студії стали майже 1 тис. експертів, серед яких були і три президенти України: Леонід Кравчук, Віктор Ющенко і Петро Порошенко. Всі вони дали глядачам відповіді на найважливіші питання, що мали місце в буремній історії нашої країни протягом останнього року.

"Пульс – це унікальний живий організм! Думаю, це тому, що вся команда нашого шоу не вміє робити ефір в півноги. Кожен працює по максимуму і пропускає все через себе. Думаю, це відчуває наш глядач. У нас із ним – чесна розмова. Зворотній зв’язок через Facebook-сторінки і напряму через наших колег, які в ефірі обробляють шалений потік повідомлень, дає чітко зрозуміти – наше глядацьке ядро – це самостійні і зрілі люди, які завжди можуть відрізнити  думку від профанації", - сказала ведуча Анна Степанець.

За рік виходу в ефір ток-шоу "Пульс" стало синонімом об’єктивності, авторитетності і лідерства. Вичерпні аргументи цих досягнень передачі наведені в інфографіці з її статистикою. 

Інфографіка ток-шоу "Пульс" 112.ua

"Пульс – це постійні сюрпризи і відкриття в прямому ефірі. Улюблені моменти – це коли між гостями виникає персональна хімія і протистояння. У такі моменти ми між собою жартуємо "о, здається у нас збіглася пара". Ці перепалки – як додаткова приправа до нашої телевізійної страви, яка робить смак яскравіше і виразніше", - відзначив ведучий Володимир Полуєв.

Окрім того, глядачі ток-шоу першими дізнались результати екзит-полів на президентських та парламентських виборах, стали свідками першого публічного ефіру з головою Офісу президента Андрія Богдана – менше, ніж за годину після призначення.

Дивіться головне політичне ток-шоу "Пульс" щовівторка на "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.