Пульс 112.ua

23 квітня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" на "112 Україна" зібрало біля екранів 2,667 млн глядачів. Із них 1,361 млн осіб представили аудиторію 18+(50+). Таким чином, у слоті трансляції цієї передачі "112 Україна" майже втричі обійшов телеканал "Прямий", який опинився на другій сходинці в рейтингу інформаційних каналів за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "Пульс" 112.ua

Також із цієї аудиторії "Пульс" обійшов політичні ток-шоу "Свобода слова" на ICTV та "Епіцентр. Правильний/Неправильний вибір" на NewsOne, які виходили в ефір на цьому тижні.

Рейтинг "Пульс" 112.ua

У цілому 23 квітня "112 Україна" з великим відривом лідирував у рейтингах за всіма аудиторіями серед усіх інформаційних каналів країни. Зокрема, за аудиторією 18+(50+) "112 Україна" більш ніж удвічі обійшов найближчого конкурента, мовник "Прямий".

Рейтинг "Пульс" 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.