Пульс 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни "Пульс" від 19 лютого зібрало біля екранів 2,1 млн глядачів. Завдяки цьому, "Пульс" очолив рейтинг із Топ-10 програм інформаційних телеканалів.

Рейтинг телепередачі "Пульс" 112.ua

Запрошені до студії експерти, обговорили майбутні президентські вибори в Україні, а також можливі зміни законодавства, що їх регулює. У другій частині ток-шоу гості студії висловилися про ситуацію на Донбасі, про відносини нашої держави з Росією, а також про вступ України до НАТО.

Стислий зміст головного політичного ток-шоу "Пульс" за 19 лютого:

Одна з найпалкіших дискусій між експертами спалахнула під час обговорення імовірних фальсифікацій на майбутніх президентських  перегонах. Заступник міського голови Києва Володимир Прокопів поставив провокаційне запитання про те, чи можна купити 3 млн голосів виборців? На що колишній міністр транспорту і зв'язку Євген Червоненко відповів, це можливо частково за рахунок зниження добробуту населення в Україні.

Щоби знизити рівень фальсифікації на виборах в Україні екс-заступник міністра юстиції Грузії Георгій Вашадзе запропонував легалізувати роботу волонтерів, які агітують за тих чи інших кандидатів. Також він зазначив, що це загальноприйнята світова практика.

Цю ідею підтримав політичний консультант Руслан Бортник. Він запропонував під час передвиборчої кампанії брати на офіційну роботу в партію волонтерів-агітаторів. На його думку, це дасть змогу прозоро оплачувати роботу волонтера з фонду політичної партії.

Одним із найемоційніших епізодів ток-шоу стала суперечка між народним депутатом Ігорем Мосійчуком та екс-заступником міністра юстиції Грузії Георгієм Вашадзе. Парламентарій критикував роботу виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. А Вашадзе став на її захист.

Також експерти в студії прокоментували питання вступу України до ЄС і НАТО. Екс-глава Міністерства закордонних справ Костянтин Грищенко зазначив, що нашу країну не приймуть до НАТО, доки на території України триває війна. Своєю чергою, політолог-міжнародник Олег Волошин заявив: Росія готова розв'язати повномасштабне протистояння з нашою країною, щоби Україна не вступила до НАТО.

За оцінюваннями, екс-глави Донецької обласної державної адміністрації Олександра Кіхтенка, щоб перейти на стандарти НАТО Україні необхідно не менше як п'ять років, а також великі кошти.

Повний випуск: 

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.