112.ua

22 жовтня у програмі обговорювали скандал зі студією "Квартал 95" і Валерією Гонтаревою, затримання екс-заступника секретаря РНБО Гладковського, призначення Сергія Сивохо радником секретаря РНБО і ситуацію, що склалася в мінських переговорах і з організацією зустрічі в "нормандському форматі".

Гостем першої частини програми став екс-генпрокурор Святослав Піскун.

У слоті трансляції першої частини головного політичного ток-шоу країни "Пульс" (17:34-19:01), коли гостем студії був екс-генпрокурор Святослав Піскун, "112 Україна" посів перше місце серед інформаційних каналів. Рейтинг мовника склав 0,7%, а частка – 2,85% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Гостями другої частини головного політичного ток-шоу країни "Пульс" у студії стали доктор юридичних наук Віталій Журавський, політичний експерт Михайло Чаплига, екс-міністр юстиції Олена Лукаш, нардеп Юрій Павленко, екс-член НАЗК Руслан Радецький, політолог Сергій Годний, політолог Олександр Лазарєв, нардеп Андрій Ніколаєнко, економічний експерт Віктор Скаршевський, кандидат філософських наук Валентин Гладких, екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко та директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Коли ж транслювалася друга частина "Пульсу" (19:20-23:10), то "112 Україна" збільшив свій відрив від інших інформаційних каналів. Рейтинг ток-шоу склав 0,75%, а частка – 2,06% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.