112.ua

Прем'єра фільму "Кадавер" відбудеться вже сьогодні. Його дія розгортається у морзі, де колишня поліцейська Меган Рід стикається з істотою, яка зазіхає на її життя, а її хлопець-поліцейський допомагає уникнути проблем та врятувати її від небезпеки. У фільмі "Кадавер" Микола дублював поліцейського, який був бойфрендом головної героїні фільму.

112.ua

"Першим фільмом, який я озвучував була комедія "Красуня на всю голову", де я грав багатого красеня. Другим моїм дебютом був фільм - "Мама Мія 2". А от фільм "Кадавер" - це перший мій досвід у дубляжі фільму жахів. Зізнаюсь, озвучення фільмів - це те, чим я мріяв займатись багато років. Насправді, все почалось декілька років тому, коли я самостійно для себе озвучував в різних амплуа фільми, так би мовити, просто грався у ролі. Потім, мою роботу помітив один з режисерів і з цього все почалось. Але, коли ти не є професійним актором - це непросто. Тому мені дуже допомагає моя щоденна робота в кадрі під час ранкових ефірів. На "112 Україна" дуже великі вимоги до тих людей які у нас працюють в кадрі. Ти повинен не тільки ідеально орієнтуватися в інформаційному полі та в темі ефіру, але й досконало володіти ораторською майстерністю, голосом, інтонацією", - розповідає телеведучий Микола Сирокваш.

Крім того, ведучий "112 Україна" озвучив роль актора Ендрю Ліс, ще у одному фільмі, прем'єра якого відбудеться також сьогодні. Назва фільму "Смертні машини", а його події розгортаються у постапокаліптичному світі після закінчення "Шістдесятихвилинної війни".

112.ua

Будемо стежити за успіхами нашого ведучого в мистецтві дубляжу, а поки що Микола запрошує всіх кіноманів на довгоочікувані всеукраїнські прем'єри фільмів "Кадавер" і "Смертні машини".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.